Sobotnie okładki włoskiej prasy sportowej: Juventus wraca na pierwsze miejsce

Sobotnie Okladki Wloskiej Prasy Sportowej Juventus Wraca Na Pierwsze Miejsce

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Dama pierwsza. Juve wygrywa w Monzy (2-1) i wraca na szczyt, Rabiot zaczyna strzelanie, Monza wyrównuje w doliczonym czasie gry, ale Gatti zdobywa bramkę w 94. minucie. Allegri: “Teraz tak, jesteśmy drużyną“. Milan gotowy do interwencji, David i Kiwior zarezerwowani na styczeń. Rossoneri muszą natychmiast zatrudnić rezerwowego dla Giroud i szukają wzmocnienia w obronie. Dziś na San Siro z Frosinone. Theo, Tomori i Chukwueze, Pioli rozmieszcza antykryzysowy skład. Na Mistrzostwach Europy bez strachu, zaczynamy z czwartego koszykaa, ale losowanie może nam pomóc.

Corriere dello Sport – Dama naciska. Juve wygrywa w 94. minucie w Monzy i przejmuje pierwsze miejsce od Interu. Włochy ryzykują straszną grupę na Euro, losowanie o 18:00. Zakłady trzęsą Serie B i Serie C – dochodzenie FIGC, cztery osoby zagrożone dyskwalifikacją.

Tuttosport – Twardy Juventus! Monza wyrównała w 92. minucie, Gatti jednak dał zwycięstwo w 94. minucie, co oznacza wyprzedzenie Interu. “Ricci przyspiesza, AC Milan go szuka”. Rossoneri uważnie śledzą Samuele Ricciego, pomocnik Torino znalazł się na celowniku Diavolo. Euro 2024, czas na przerażające losowanie.