Locatelli: Żałujemy straty punktów, ale pozostajemy zmotywowani

Manuel Locatelli Genoa Juventus Juventus Twitter

Juventus zremisował na wyjeździe z Genoą 1:1. Po spotkaniu przed mikrofonami DAZN stanął Manuel Locatelli. Pomocnik skomentował postawę drużyny następująco:

Ten mecz był ważny z punktu widzenia naszych celów i powinniśmy byli go wygrać. Nie wolno tracić bramki zaraz po wyjściu na drugą połowę. Nie ukrywamy żalu z powodu remisu, ale jednocześnie natychmiast zaczynamy myśleć o potyczce z Frosinone”.

W sytuacji bramkowej nasza obrona była ustawiona, ale i tak straciliśmy gola. Takie rzeczy się zdarzają, ale potem trzeba było lepiej zareagować. Nie ma jednego winnego, wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za takie błędy. Następnym razem po prostu musimy zdobyć więcej goli i odnieść zwycięstwo. Nie brakuje nam motywacji, a grupa pozostaje zjednoczona. Nadal chcemy się rozwijać” – podsumował 25-latek.

Po remisie w Genui Juventus traci punkt do Interu. Mediolańczycy rozegrają swój mecz trwającej kolejki w niedzielę, a ich rywalem będzie Lazio.