Poniedziałkowe okładki włoskiej prasy sportowej: Juventus nigdy się nie poddaje

Poniedzialkowe Okladki Wloskiej Prasy Sportowej Juventus Nigdy Sie Nie Poddaje

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Pokaz siły, Vlahovic wyprowadza Juve z powrotem na -2 do Interu. Salernitana w dziesiątkę, Bianconeri odwracają sytuację, Dusan strzela gola w 91. minucie i ostrzega: “Nie poddamy się do końca“. Inter przygotowuje się na dwa gwiezdne miesiące, pomysł wykorzystania Mkhitaryana jako wspierającego napastnika. Nieskończony Giroud i dzieciaki, teraz Diavolo się bawią, wygrana w Empoli i trzecie miejsce. Wielkie Torino, Cairo: “Co za zwycięstwo, do przodu właśnie w ten sposób“. Napoli w chaosie, zamknięty obóz. Roma i Atalanta remisują przy dużym napięciu, Mou ponownie odesłany z czerwoną kartką w doliczonym czasie.

Corriere dello Sport – Twarde Juve, nigdy się nie poddają, Vlahovic ucisza Salerno w 91. minucie. Na Arechi ponownie wygrywają w doliczonym czasie, Allegri wraca na -2 do Interu. Iling Junior wyrównuje, Dusan decyduje swoim siódmym golem, to czwarte zwycięstwo w ostatnich minutach po meczach z Hellas, Monzie i Frosinone. Max szybuje: 32 punkty w ostatnich 12 meczach. Kontrowersje wokół Bastoniego, Rocchi: “Sędzia i VAR się pomylili“. Napoli, niekończący się kryzys, Mazzarri rozpada się przeciwko Torino (3-0). Azzurri mają 22 punkty mniej niż na tym etapie rok temu. Szaleństwo Mazzocchiego: debiut i czerwona kartka po 5 minutach, Meluso: “Przepraszamy kibiców“.

Tuttosport – Twarda głowa, Vlahovic daje trzy punkty strzałem głową w 91. minucie, powrót Juve w Salerno zakończony: “Inter, jesteśmy tutaj“. Drużyna Allegriego nigdy się nie poddaje. Max: “Vlahovic wśród najlepszych w Europie. Drużyna nabrała odwagi, świetnie się z nimi pracuje, w czwartek chcemy półfinału Coppa Italia“. Wielkie Torino, Sanabria, Vlasic i Buongiorno rozbijają Napoli 3-0! Całkowita dominacja nad mistrzami Włoch, strefa euro oddalona o 3 punkty. A w Napoli: protesty kibiców, karny obóz treningowy, posada Mazzarriego wisi na włosku. SuperWomen w domu Viallego, Supercoppa trafia do Juventus Women. Mistrzowski gol Garbino, Roma pokonana w Cremonie. Sędziowie, co za klapa, to musi być punkt zwrotny. Inter-Hellas i więcej kontrowersji, seria błędów, niezrozumiałe użycie VAR – Rocchi szuka rozwiązania.