Niedzielne okładki włoskiej prasy sportowej: Super Inter, Henderson naciska na Juventus

Niedzielne Okladki Wloskiej Prasy Sportowej Super Inter Henderson Naciska Na Juventus

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Inter już jest Super, pięć goli w Monzy na +5 nad Juventusem, a teraz wyjazd do Arabii Saudyjskiej na Superpuchar z Lazio. Wielcy Calhanoglu i Lautaro. Odpowiedź Juve – negocjacje z Hendersonem, z Sassuolo na Allianz we wtorek. Komu wybaczyć w meczu Milan-Roma, Pioli i Mourinho, jak przekonać Cardinale i Friedkina. Thriller Mazzarriego, Rrahmani w 96. minucie ratuje Napoli.

Corriere dello Sport – Inter wygrywa 5-1 w Monzy, ósme wyjazdowe zwycięstwo, teraz wyjazd do Rijadu. Turek ma już 9 goli, Argentyńczyk aż 18! Mou musi być czarodziejem na San Siro, Milan-Roma między klapami w Coppa Italia, a ważnym meczem w Serie A. Special One bez połowy składu, Dybala zostaje w domu. Henderson od razu, jeśli Allegri da się przekonać, były zawodnik Liverpoolu może trafić do Juve. Zastrzeżenia Maxa wynikają z obawy przed zakłóceniem równowagi dobrze funkcjonującej grupy. Napoli, co za serce! Mazzarri odzyskuje zwycięstwo w 96. minucie. Magia Candrevy otwiera wynik, Politano wyrównuje, Rrahmani przełamuje Salernitanę w ostatnich sekundach. Iervolino wściekły: “Skandaliczne sędziowanie“.

Tuttosport – Juve, Henderson naciska. Obniża wymagania dotyczące pensji, trwają negocjacje w sprawie wypożyczenia. Były zawodnik Liverpoolu chce opuścić Arabię Saudyjską, operacja warta dwa miliony, umowa do czerwca. Giuntoli proponuje 6 miesięcy, Anglik prosi o 18. Adżić we wtorek wieczorem na stadionie, w środę badania medyczne, w ciągu tygodnia czas na Djaló. Chiesa wraca do gry przeciwko Sassuolo. Dewastujący Inter, Monza pobita, teraz +5 nad Juve.