Składy na mecz Hellas-Juventus. Rugani od początku

Sklady Na Mecz Hellas Juventus Rugani Od Poczatku

Wiemy już w jakim składzie Juventus rozpocznie dzisiejszy mecz z Hellasem. Bianconeri mają dziś przed sobą ważne zadanie, gdyż obejmujący pierwsze miejsce w tabeli Serie A Inter uciekł już na 10 punktów, a wciąż po piętach depczą piłkarze Milanu. Dziś okazja do zdobycia kompletu punktów po serii trzech meczów, w których się to nie udało.

W bramce Wojciech Szczęsny, którego w obronie wspierać będą Gatti, Rugani oraz Danilo. Dziś bez Bremera, który pauzuje za żółte kartki. Linia pomocy, na którą postawił trener Allegri bez większych niespodzianek – Cambiaso, McKennie, Locatelli, Rabiot oraz Kostić. Z przodu tym razem duet Yildiz i wracający po krótkiej przerwie Vlahović.

Początek meczu już o 18:00

Juventus (3-5-2): Szczęsny – Gatti, Rugani, Danilo – Cambiaso, McKennie, Locatelli, Rabiot, Kostić – Yildiz, Vlahović

Ławka rezerwowych: Pinsoglio, Scaglia, Alex Sandro, Djalo, Miretti, Weah, Nicolussi C., Alcaraz, Nonge, Chiesa, Milik, Iling-Jr.

W wyjściowym składzie gospodarzy pojawi się dziś Dawidowicz, natomiast jego rodak Świderski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

Hellas (4-2-3-1): Montipo – Cabal, Dawidowicz, Magnani, Tchatchoua – ilva, Duda – Lazović, Suslov, Folorunsho – Noslin

Ławka rezerwowych: Chiesa, Perilli, Belahyane, Bonazzoli, Centonze, Charlys, Coppola, Henry, Mitrović, Świderski, Tavsan, Vinagre