Preziosi: Juventus zasłużył na zwycięstwo

Prezydent Genoi, Enrico Preziosi (na zdjęciu), uważa, że wszyscy związani z jego klubem powinni cieszyć się z dzisiejszego remisu z Juventusem, ponieważ jego zdaniem – uczciwie oceniając to, co działo się na boisku – Genoa powinna przegrać ów mecz.

W wywiadzie udzielonym dziennikarzom Sky Preziosi przyznał: “Powiem w ten sposób: nie zasłużyliśmy na ten remis. Owszem, stworzyliśmy sobie kilka sytuacji bramkowych, ale jeśli mecz skończyłby się wynikiem 2:0 dla Juventusu, nie mielibyśmy nic do powiedzenia. Bianconeri grali w środę, a mimo to dziś potrafili sprawić nam niemało kłopotu – widać, że walczą o scudetto“.

Zapytany o epizody w dzisiejszym meczu, Preziosi przyznał: “W mojej ocenie w końcówce meczu należał nam się rzut karny, z drugiej strony jednak uważam, że gol Pepe również powinien zostać uznany. Nie będę więc lamentował na pracę sędziów, ponieważ równie dobrze mógłby to zrobić Juventus“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
14 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
14
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: