Allegri: Karnego nie było

Massimiliano Allegri (na zdjęciu) skomentował dzisiejsze zwycięstwo swoich podopiecznych. Trener Rossonerich jest zadowolony z postawy swojej drużyny, choć przyznaje, że rzutu karnego być nie powinno.

Takiego występu szukaliśmy i na taki czekaliśmy” – zaczął. “Pozwoliliśmy Juve praktycznie na zaledwie jeden strzał na naszą bramkę. Dokonaliśmy czegoś wielkiego. Karny? Z ławki wydawało się, że powinien być, ale powtórki udowodniły, że sędzia popełnił ewidentny błąd“.

Przepis na sukces? “Zdecydowaliśmy, że pozwolimy pograć Bonucciemu, ale zablokujemy Pirlo. Tworzyliśmy swoje sytuacje, których nie potrafiliśmy jednak zamienić na bramki. To, że Juventus będzie częściej przy piłce, było do przewidzenia niemal od początku, ale to my mieliśmy więcej okazji bramkowych“.

www.tuttojuve.com

Leć na mecz Juve-Parma!

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
oceniany
najnowszy najstarszy
16
0
Jesteśmy ciekawi Twojej opinii, zostaw proszę komentarz!x

Lub zaloguj się za pomocą: