Strona główna » Aktualności » Vieira: Van Nistelrooy to sukinsyn
Vieira: Van Nistelrooy to sukinsyn
W swojej autobiografii Patrick Vieira skrytykował Ruuda van Nistelrooy’a z Manchesteru United.
“On potrafi tylko oszukiwać. To oszust i tchórz, który podstępnie fauluje innych zawodników. Wszyscy myślą, że to miły facet, ale tak naprawdę jest sukinsynem. Zbyt wiele wybryków uszło mu płazem.
Uderzył pięścią Freddie’ego Ljungberga, a łokciem Laurena. W Arsenalu nienawidziliśmy go i mieliśmy ku temu solidny powód. Nie mogę znieść jego widoku. Jest świetnym zawodnikiem, ale wszystko mnie w nim denerwuje.
Na Old Trafford dostałem czerwoną kartkę po drugiej żółtej w wyniku incydentu z jego udziałem. Zbyt surowo mnie potraktowano. Sama myśl o tym powoduje, że gotuje się we mnie krew. Próbował mnie podeptać, posunął się za daleko. Nie winię za to sędziego, on też został oszukany.”
Vieira wspomniał także o spekulacjach odnośnie transferu do Manchesteru.
“Jestem bardzo szczęśliwy w Juventusie. Nie ma ani trochę prawdy w tym, że mogę wrócić do Anglii, a już na pewno nie pójdę do Manchesteru.“
www.goal.com