Capello: Niesamowity Ajax

Na temat rewanżowego meczu z Ajaxem wypowiedział się były piłkarz i trener Juventusu Fabio Capello (na zdjęciu). Włoch pochwalił holenderską ekipę i zaznaczył, że Stara Dama istniała na boisku tylko w pierwszej połowie.

Widziałem dobrze grające Juve w pierwszych 45 minutach. Wtedy walczyli z Ajaxem jak równy z równym. Mistrzowie Włoch mieli pecha podobnie jak w Amsterdamie. Mówię tu o szybkiej bramce wyrównującej. Od tego momentu posypała się gra. Brakowało już odpowiedniego rytmu i determinacji. Ajax był niesamowity, nie dopuszczali Juve do swojego pola karnego. Kiedy byli przy piłce posługiwali się nią w genialny sposób” – przyznał Capello w wywiadzie dla Sky Sport.

Juventus-Bologna: mikołajkowy weekend w Turynie!