Locatelli przemówił po pokonaniu PSV

Juventus pokonał PSV w meczu pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Głos po meczu zabrał Manuel Locatelli.

Manuel Locatelli Juventus Frosinone Juventus Twitter

Po dwóch remisach w Serie A Juventus – w ramach rozgrywek Champions League – podejmował u siebie PSV/ Stara Dama zwyciężyła pewnie 3:1, a udany mecz skomentował Manuel Locatelli. Pomocnik stanął przed mikrofonami Sky:

Jesteśmy zadowoleni z tego wyniku, ale są też minusy. W końcówce straciliśmy bramkę i tego żałujemy. Mogliśmy się też lepiej spisać w posiadaniu piłki na ich połowie. Szczególnie w drugich 45 minutach nie mieliśmy za bardzo kontroli nad meczem, ale sam rezultat jest pozytywny. To dobry start w Lidze Mistrzów”.

Kolejnym rywalem Juventusu w Lidze Mistrzów będzie zespół Lipska. Spotkanie zostanie rozegrane w Niemczech.