#FINOALLAFINE

Lippi: Tudor i Montero muszą jeszcze popracować

Lippi oznajmił dziennikarzom:
“Tudor i Montero muszą jeszcze popracować nad tym aby uzyskać formę sprzed kontuzji. Nie zagrają w następnym meczu z Udinese. Ale mam wielką nadzieję, że już niedługo wybiegną w podstawowym składzie.Zawsze mówiłem, że chcę moich piłkarzy z powrotem po kontuzji. Powiedziałem Conte, że po odzyskaniu formy będzie ważnym piłkarzem w naszej drużynie. Ferrara zaczął na ławce, ale kiedy poprosiłem go, żeby zagrał wypadł wspaniale. Nie jest im łatwo, ale dają z siebie wszystko, jak prawdziwi mistrzowie, którymi zresztą są.”

O rozpoczętych ruchach transferowych powiedział:
“Wydaję mi się, że niczego nie zrobimy. Ten skład jest najlepszy jaki mogę mieć. Jedyną rzeczą, na którą cały czas czekam to możliwość pracy z piłkarzami, którzy aktualnie są kontuzjowani. Wiem, że każdy ma swój czas, a zwłaszcza ci, którzy grają dobrze wtedy kiedy się na nich liczy. Tacy są najlepsi dla naszego klubu.”

www.juventus.it

Doceniasz naszą pracę? Postaw nam kawę! Postaw kawę JuvePoland!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacja zwrotna
Zobacz wszystkie komentarze