#FINOALLAFINE

Fonseca: Dwa prezenty dla Juve

Trener Romy Paulo Fonseca rozmawiał po końcowym gwizdku z dziennikarzem Sky Sport Italia. Portugalczyk przyznał, że jego zawodnicy sprezentowali bramki rywalom. Zaznaczył również, że jest dumny z postawy drużyny w drugiej połowie.

“To smutna chwila dla Nicolo Zaniolo. Musi teraz skupić się na tym, aby powrócić do gry tak szybko, jak jest to możliwe. Jesteśmy smutni, ale jutro jest kolejny dzień” – powiedział Fonseca na temat koszmarnej kontuzji Zaniolo.

“Bardzo wcześnie sprezentowaliśmy tak silnemu rywalowi dwie bramki. Ciężko było odwrócić mecz po karnym Ronaldo. Później jednak graliśmy lepiej, szczególnie w drugiej połowie”.

“Takie błędy jak ten Veretout przydarzają się, kiedy chcesz rozgrywać piłkę od tyłu. Właśnie taki styl preferuję jako trener. Pracujemy nad tego typu sytuacjami, ale błędy wciąż się zdarzają. Wierzę w odważny futbol, który niesie ze sobą ryzyko”.

“Błędy się zdarzają. To co się dla mnie liczy to reakcja po straconych bramkach. Uważam, że zagraliśmy dobry mecz. Jestem dumny z reakcji moich piłkarzy” – podsumował trener Giallorossich.

Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Najnowsze aktualności

Tomás Esteves na celowniku Juve

Garcia: Juve to klub-instytucja

3000 fanów Juventusu jedzie do Lyonu

Bonucci: Z Chiellinim wszystko jest łatwiejsze

Sarri na konferencji prasowej przed Lyonem

Akcje Juve przecenione

Kibice zgromadzą się pod Allianz Stadium

Dlaczego Haaland nie trafił do Juve?

Khedira lekiem na całe zło?

37 Campioni D'Italia