#FINOALLAFINE

Higuain: Obaj z Sarrim jesteśmy uparci

Gonzalo Higuain wypowiedział się na temat swoich relacji z Maurizio Sarrim. Panowie współpracowali ze sobą już wcześniej, w Napoli w sezonie 2015-2016 oraz przez pół roku w Chelsea.

To pod wodzą Sarriego napastnik Juventusu zdobył 36 bramek w Serie A, bijąc tym samym rekord ustanowiony w latach ’50 XX wieku przez legendę Milanu Gunnara Nordhala.

Wiele się nauczyłem od każdego managera z którym pracowałem, ale bez wątpienia trener Sarri wyciągnął ze mnie najwięcej. On nigdy się nie poddaje. Jest uparty, tak jak ja i to bardzo pomaga w moim przypadku“.

“Mamy bardzo dobre relacje, ale jak wspomniałem obaj jesteśmy uparci, czasem się kłócimy, ale to są dobre konflikty“.

Nie ma nic złego w byciu upartym: jeśli nie stawiasz na swoim wystarczająco mocno, nie odniesiesz sukcesu i znikniesz pośród innych. Jestem uparty tylko jeśli chodzi o futbol“.

Maurizio Sarri opisał kiedyś Higuaina jako “zwierzę na bramki, piekielną maszynę”. Argentyńczyk informuje jednak, że nigdy nie usłyszał tego osobiście.

Myśle, że jesteśmy świetnie dobrani. Sarri mnie ceni, wie jak gram, był świadkiem mojego najlepszego sezonu w karierze, myślę, że dlatego tak dobrze mnie zna i może dlatego tak powiedział. Problem w tym, że nigdy nie użył takich słów o jakich mówicie. Wiem, że mówił je innym, ale nigdy nie powiedział tego do mnie“.

Higuain grał w Serie A, La Liga, Premier League a także brał udział w Mistrzostwach Świata i Coppa America, ale dla niego liczy się jedno trofeum do zdobycia.

Grałem w różnych ligach, w których chciałem grać i strzelałem gole wszędzie gdzie byłem. Moja kariera jest dla mnie niesamowita. Nie mogę oczekiwać niczego więcej poza jednym. Wiem, że nie powinienem tego mówić głośno, ale wszyscy chcemy tu jednego – wygrać Ligę Mistrzów“.

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
1 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najaktywniejszy komentarz
Najciekawsze odpowiedzi
1 Autorzy komentarzy
PussyKiller Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PussyKiller
Użytkownik
PussyKiller

Gonzo.. Bądź uparty i bierz Uszatego! 😁😁

Najnowsze aktualności

PSG nadal myśli o De Scligio

Bernardeschi o kwarantannie i nie tylko

Commisso: Słuszny ruch Juventusu

Ronaldo: Zostańcie w domach!

Zapraszamy na Instagram JuvePoland.com

Lippi: Dokończyć sezon, nawet we wrześniu

Cassano: Już wiedzą, że to koniec

Potwierdzenie powrotu Pirlo

Zola: Szlachetny gest Juventusu

37 Campioni D'Italia