#FINOALLAFINE

Rabiot: Czuję się już lepiej

Wywiadu oficjalnej stronie Juventusu udzielił Adrien Rabiot. Francuski pomocnik przyznał, że czuje się coraz lepiej w zespole Starej Damy.

“Przez 6 miesięcy wiele się zmieniło. Chcę kontynuować to, co teraz robię, czyli odzyskać optymalną formę. Nie było łatwo pod względem fizycznym, ale mogę potwierdzić, że czuję się już lepiej” – rozpoczął 24-latek.

“Trzymam się blisko Matuidiego. Graliśmy razem przez pięć lat i bardzo mi pomaga udzielając wielu rad. Muszę generalnie przyznać, że zespół tworzą równi goście, którzy zawsze są gotowi ci pomóc”.

“Lepiej czuję się po lewej stronie boiska, ponieważ jestem leworęczny. Potrafię jednak również grać po prawej, ponieważ w niektórych sytuacjach mogę odnaleźć lewą stopę, kiedy się obracam. Technicznie z piłką jest to samo, zawsze musisz znaleźć połączenie między obroną i atakiem”.

“Im silniejsze stają się zespoły, tym silniejsza jest liga. Prowadzi to do ciągłego doskonalenia się i zachowania spójności. To dla nas dobrze, że w tym sezonie rywale są wyjątkowo silni”.

Dodaj komentarz

Zaloguj się żeby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Najnowsze aktualności

Przed meczem SPAL – Juventus

868 tys. dolarów za post Ronaldo

Artykuł: A wszystko to JUVE

Latem Roma po Higuaina

Buffon: Mam nadzieję, że Sarri zostanie

Artykuł: Kloppowirus

Allegri: Nie ma klątwy Ligi Mistrzów

Lyon: Kontaktowaliśmy się z Juve

PSG szuka trenera we Włoszech

37 Campioni D'Italia