Przegląd prasy 14.01.2021

Przeglad Prasy 14012021 4

Inter i Juventus po dogrywkach, Napoli w regulaminowym czasie. Wszyscy faworyci choć z kłopotami, awansowali wczoraj do kolejnej rundy Coppa Italia. Zaczęło się odliczanie do niedzielnego starcia w Mediolanie, na które czeka cała Italia. Tymczasem Milan rozważa transfer Mandzukicia. Zapraszamy na przegląd prasy.

Co za męczarnia! Od 1/8 Coppa Italia do niedzielnego starcia. Inter wygrywa we Florencji, Juventus pokonuję Genoę ale obydwie ekipy potrzebują dogrywek. Karny Vidala, wyrównuje Kouame ale Lukaku rozstrzyga jak zwykle wszystko. W Turynie najpierw Kulusevski i Morata, Genoa wyrównuje i decydujący młodzik Rafia. CR7 wchodzi pod koniec meczu i budzi Starą Damę.
Calha, to coś więcej niż “tak“. Rozmowy nad przedłużeniem kontraktu dobiegają końca. Do obrony Simakan lub Tomori, w ataku pojawia się opcja Mandzukicia.

Marotta potwierdza, sprzedaż Interu wkracza w kluczową fazę, dziś nadzwyczajne posiedzenie zarządu. Zhang oceni możliwości. BC Partners bada stan rachunków i finansów klubu.
Lukaku zadba o wszystko – Inter z kłopotami ale pokonuje Fiorentinę po golu Belga w 119 minucie meczu. Conte: Teraz cała energia na Juve.
Juventus dużo ryzykuje, Pirlo dziękuje Rafii. Bianconeri zaczęli bardzo mocno, ale Genoa wyrównuje i dopiero w dogrywce gol młodego Tunezyjczyka daje awans. Piłkarz dedykuje bramkę swojej mamie.
Do dalszej fazy awansuje też Napoli, które pokonuje osłabione brakiem trzech zablokowanych przez ASL piłkarzy ze względu na covid.
Lazio i projekt Tare na wzmocnienie klubu na miarę Ligi Misrzów, od Acerbiego do Immobile.
Dyrektor sportowy Romy Pinto: Pellegrini symbolem Romy, on uosabia nasz projekt. Wielkie gwiazdy pozostaną z nami.

Baby Juve z gęsią skórką – pomiędzy pierwszymi wyborami a zmiennikami, Pirlo posyła na boisko sześciu piłkarzy poniżej 22 roku życia. Kulusevskki i Morata strzelają, Genoa wyrównuje, w dogrywce decyduje debiutant Rafia.
Marotta: Zhang negocuje. Dziś posiedzenie zarządu, tymczasem Inter wczoraj pokonuje Violę po 120 minutach walki i w ćwierćfinale zmierzy się z Milanem.
Petagna zapewnia Napoli zwycięstwo 3-2 nad Empoli, które walczy również z koronawirusem i na Stadio Maradona grało w osłabionym składzie.
Mandzukić, Milan gotowy by powiedzieć tak dla byłego napastnika Juventusu, na stole oferta z kontraktem na sześć miesięcy.
Toro, Pavoletti albo Kouame, kupuj teraz!