Skład na Udinese

Sklad Na Udinese

Znamy już składy, w jakich obie drużyny wystąpią w dzisiejszym meczu na Stadio Friuli. Zaskakująco wygląda ustawienie drugiej linii Juventusu, w której w pierwszym składzie obejrzymy Federico Bernardeschiego – pierwszy raz od przegranego meczu z Benevento w drugiej połowie marca.

Juventus (4-4-2): Szczęsny – Danilo, Bonucci, de Ligt, Alex Sandro – Cuadrado, Bentancur, McKennie, Bernardeschi – Dybala, Ronaldo
Ławka rezerwowych: Chiellini, Arthur, Ramsey, Morata, Rabiot, Kulusevski, Dragusin, Vrioni, Felix Correia, Buffon, Pinsoglio.

Udinese (3-5-1-1): Scuffet – Becao, Bonifazi, Nuytinck – Molina, De Paul, Walace, Arslan, Larsen – Pereyra – Okaka
Ławka rezerwowych: Gasparini, Samir, Ouwejan, Makengo, Micin, Llorente, Forestieri, Palumbo, De Maio, Zeegelaar, Piana,

36 komentarzy
2 lat temu

No i znowu "ten irytujący Portugalczyk" daje nam 3 punkty i miejsce na podium.

2 lat temu

Cris zawsze na ratunek Juve. A co poniektórzy mówią że Cris nic nie daje zespołowi. Może nie jest już takim dryblerem, ale to nadal top. Bez niego bylibyśmy się o lige Europy w tym sezonie.

Don Mati
2 lat temu

Ja pierd.. Gra koszmar, Budowlaniec z Ukrainy to jak Bernadschi łączy ich jedno 40 mln wyrzucone w błoto, Andrzej zdejmuje Dybale zamiast wyj.. z boiska Westona i grać 3 napastnikami, Mamy więcej szczęścia niż rozumu, ale mówiłem dzisiaj że trzeba liczyć na CUD i chyba wymodliłem 😀

dreamer1897
2 lat temu

Nie rozumiem z czego tak się Pirlo cieszył po drugiej bramce...

2 lat temu

brawo!!

2 lat temu

Sprzedawajcie go dalej oszołomy... witamy wtedy środek tabeli i może LE na farcie za 2 lata.

Krzychu89
2 lat temu

Prawdopodobnie najbardziej żenujący występ w tym sezonie. Ciekawe czy ktoś moglby przygotowywac ich gorzej niż Pirlo.

2 lat temu

Jeśli Pirlo rozmawiał z zawodnikami ich motywował, w taki sposób jak normalnie mówi, to nie ma się co dziwić, że wszyscy już obecnie odzwierciedlają jego entuzjazm. Totalne flaki z olejem bez jajec.

2 lat temu

Milion wrzutek... za nisko, za nisko, za nisko, za krótka.... 20m za daleko, 15m za daleko. I tak do <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡° )> To są zawodowcy? <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡° )> ja bym im w to pole wrzucił na 5m 9/10 piłek na wysokości 2-3m z każdej bocznej pozycji. Co za <brzydkie słowo ( ͡° ͜ʖ ͡° )> patałachy. Jak oni dzisiaj remis wyrwą, to totalnym przypadkiem.

2 lat temu

W pierwszej części sezonu udawało się wygrywać bo kontry wychodziły, w tej części sezonu ani pozycyjny ani kontra... Dramat, wszyscy zawodnicy połowę wolniejsi niż rywale... Chciałem dawać Pirlo szansę, ale oni powinni gryźć trawę w tych ostatnich meczach, tym bardziej, że grają raz w tygodniu. A oni grają beznadziejnie...

2 lat temu

Po co nam ten pachołek na ławce ? Przegrywamy 1-0 Udinese klepie sobie piłką na połowie ,a Pirlo nawet nie każdy stosować presingu !!! I co świerk " te jęczy dupy" miały racje co do Pirlo a ty taki inteligentny znawca piłki znowu zostałeś sprowadzony do parteru

mjecho
2 lat temu

Pomijając występ naszych kopaczy, tradycyjnie sędzia zaczyna kreować się na gwiazdę wieczoru. W trakcie pierwszej połowy pokazywał zawodnikowi Udine, że doliczy czas za opóźnianie wyrzutu z autu, po czym kończy połowę równo po 45 minutach i do tego głupawo się uśmiecha. Ogólnie było więcej sytuacji kwalifikujących się do późniejszego doliczenia czasu. Niby drobnostki, ale irytujące. Włoscy sędziowie, to jednak pajace.

zimmi85
2 lat temu

możemy nie skorzystać z prezentu od losu w postaci wyników Atalanty i Napoli ... słabo to wygląda, w przerwie trzęsienie ziemi i jazda, albo koniec bajki ....