“Problem nazywa się Ronaldo”

Po remisie z Udinese na Juventus spadła fala krytyki. Swoje dwa grosze dorzucił do niej na antenie BoboTv stały krytyk Starej Damy, Antonio Cassano.

Juve wygrywało 2:0 samo nie wiedząc, jak to się stało. Udinese nie wróciło jeszcze z wakacji. Przy stanie 2:1 zespół z Friuli bronił się, zamiast atakować. Juventus gra bardzo źle, wydawało się, że sam chce sobie strzelić dwie bramki, biorąc pod uwagę, że Udinese nie kwapiło się do strzelania goli“.

Cassano skomentował także indywidualne występy zawodników Bianconerich: “Widzę olbrzymi problem i ten problem nazywa się Ronaldo. On chce odejść. Z kolei Dybala chce być w centrum uwagi i czuć się wielką gwiazdą. Uważam, że brakuje mu osobowości, potrzeba mu jeszcze czegoś na poziomie charakteru. Jeśli na boisku jest ktoś lepszy od niego, zaczyna się dąsać‘.