Przegląd prasy 6.09.2021

Przeglad Prasy 6092021

Marnujący karnego Jorginho dziś na okładkach wszystkich włoskich gazet sportowych. Włosi remisują bezbramkowo ze Szwajcarią, ale ustanawiają rekord: 36 z rzędu spotkań bez porażki. Tymczasem w Ameryce Południowej sensacja, mecz Brazylii z Argentyną przerwany przez sanepid i policję! Zapraszamy na przegląd prasy.

Rekord marnotrawstwa – kolejny remis, tym razem ze Szwajcarią 0-0. Mamy problem ze zdobywaniem bramek. Flop Immobile i Berardiego, Jorginho nie trafia karnego. Mancini: “Stracona szansa“. Mecz u siebie ze Szwajcarami będzie decydujący. Niepokonani w 36. kolejnych spotkaniach. Mancio, fałszywa dziewiątka nie jest przekonująca.
Anty-covid blitz, Brazylia-Argentyna mecz przerwany. Messi wchodzi na boisko z kolegami z drużyny poddanymi kwarantannie, interweniują organy ds. zdrowia.
Milan musi się zastanowić, sprzedaż zawieszona. Prawdopodobne obniżenie biletów cen biletów po buncie fanów.
Kessie, Dybala i inne gwiazdy – odnowienia kontraktów trwają miesiącami, twarda sztuka negocjacji.
Dumfries gotowy, Inter włącza turbo.

Azzurri marnują kilka okazji, Jorginho karnego. Włochy nieskuteczne w Bazylei, tylko remis ze Szwajcarią i droga do Kataru będzie pod górę. Pobity rekord, 36 meczów bez porażki. Mancini: “Powinniśmy wygrać 3-0, zabrakło determinacji i precyzji“. W środę wiele zmian przeciwko Litwie.
Szok w Brazylii, czterech piłkarzy zatrzymanych na boisku z powodu kwarantanny.

Włochy ustanawiają rekord, ale teraz trzeba zacząć wygrywać. Azzurri niepokonani od 36 spotkań, ale nie dają rady wygrać ze Szwajcarią. Jorginho marnuje karnego. Droga do Kataru coraz bardziej skomplikowana, Szwajcarzy mają cztery punkty do odrobienia, ale dwa mecze rozegrane mniej.
Allegri – Juve, tak cię naprawię! Brak CR7, a więc więcej goli pomocników i pozostałych napastników, Locatelli gotowy do gry od pierwszej minuty.
Od Insigne do Tolisso – wielcy piłkarze z wygasającymi kontraktami, Inter na polowaniu. Marotta i Ausilio specjaliści od bezpłatnych transferów.
Rolando Bianchi: “Toro, musisz zasłużyć na Belottiego“. Były piłkarz Granaty w wywiadzie dla Tuttosport. “Cairo musi zbudować konkurencyjny zespół, aby Il Gallo odnowił kontrakt“.
Kontrowersje w Mediolanie, szalone ceny biletów na Ligę Mistrzów. Gazidis interweniuje: “Przeanalizujemy to“.