Romagnoli: Zareagowaliśmy odpowiednio

Alessio Romagnoli cieszył się, że piłkarze Milanu zareagowali na zły początek w meczu przeciwko Juventusowi. Bianconeri objęli prowadzenie już w czwartej minucie po kontrataku Alvaro Moraty, jednak w drugiej połowie losy spotkania się odmieniły. Ante Rebic zdobył bramkę głową po stałym fragmencie gry, a Pierre Kalulu mógł doprowadzić do zwycięstwa Milanu, jednak dobrze w bramce interweniował Wojciech Szczęsny.

Nie zaczęliśmy dobrze tego spotkania, ale zareagowaliśmy odpowiednio i osiągnęliśmy dobry rezultat. Teraz przechodzimy do następnego meczu” – tak skomentował występ Milanu Romagnoli w wywiadzie dla włoskiej telewizji DAZN.

Milan źle zaczął również spotkanie z Liverpoolem w Lidze Mistrzów. Później wydawało się, że kontroluje spotkanie, ale ostatecznie to klub z Anglii wygrał spotkanie wynikiem 3:2.

Wiemy, że mogliśmy zrobić coś lepszego na Anfield, zwłaszcza gdy objęliśmy prowadzenie. Dzisiaj mieliśmy kolejny powrót podczas meczu i dobrze sobie poradziliśmy. Jak zawsze mówiłem, staram się dać z siebie wszystko. Trener podejmuje swoje decyzje, a ja mogę tylko mu utrudniać wybór podstawowej jedenastki. To z pewnością jedna z lepszych drużyn w Milanie od kiedy tu jestem, ale musimy pozostać skoncentrowani, bo przed nami jest bardzo długa droga” – skwitował piłkarz Milanu.