Bernardeschi: mogę grać z przodu

Federico Bernardeschi w spotkaniu z Sampdorią wyszedł w podstawowym składzie i spędził na boisku 70 minut. Schodząc na ławkę rezerwowych dostał oklaski od kibiców. Jak skomentował wygraną 3:2 na Allianz Stadium?

Zagraliśmy dobrą pierwszą połowę, chociaż szkoda było straconego gola, z powodu którego było nam bardzo przykro. Niemniej wróciliśmy bardzo zdeterminowani. Musimy być bardziej nikczemni, żeby zamykać takie spotkania i nie pozwalać na ich ponowne otwieranie przeciwnikowi“.

O swojej roli w zespole i oklaskach od kibiców: “Gdy gram na lewej stronie mam do wykonania inną pracę niż po drugiej stronie boiska, musząc więcej kryć i wspierać kolegów. Bardzo ucieszyły mnie brawa gdy schodziłem z boiska, to było bardzo miłe. W razie potrzeby jestem dostępny również do gry z przodu, ale zobaczymy co zadecyduje trener“.