Bernardeschi z urazem

Wczorajszy mecz nie był udany dla reprezentantów Squadra Azzurra. Federico Bernardeschi nie jest niestety wyjątkiem. Pomocnik Juventusu wszedł na boisko w drugiej połowie zremisowanego 0:0 meczu z Irlandią Północna i jak donosi Gianluca Di Marzio, nabawił się urazu mięśniowego.

Bernardeschi zmienił w 68. minucie Lorenzo Insigne i kilka chwil po wejściu na boisko zaczął uskarżać się na ból przywodzicieli. Mimo to pozostał na murawie do końca spotkania. Po powrocie piłkarza do Turynu specjaliści z J-Medical ocenią, czy uraz jest na tyle poważny by wykluczyć Włocha z sobotniego starcia z Lazio.