Noty piłkarzy Romy za mecz z Juventusem. Błysk Abrahama, ospały Ibanez

Po wczorajszym meczu piłkarze Romy mogą mieć do siebie sporo wyrzutów, bowiem oddali Juventusowi dwubramkowe prowadzenie i ostatecznie przegrali na własnym stadionie 3:4. Wsród Rzymian najlepiej grali Tammy Abraham, Henrikh Mkhitaryan oraz Felix Afena-Gyan. Kiepsko zaprezentowali się natomiast Rogre Ibanez i Rui Patricio.

TOP: Tammy Abraham – był najjaśniejszą postacią Romy we wczorajszym meczu. Mocno naciskał na obronę Juventusu i sprawiał im niemałe problemy przez cały mecz. Zdobył też pierwszą bramkę w tym spotkaniu i to głównie dzięki niemu Rzymianie przez kilka minut mogli cieszyć się z prowadzenia aż 3:1, które zostało roztrwonione, a wysiłki Anglika zdały się na nic.

FLOP: Roger Ibanez – początek meczu miał całkiem solidny, ale po 70. minucie stracił koncentrację i stał się nieco ospały, więc jest jednym z winowajców starty trzech bramek i prowadzenia, tym bardziej że był spóźniony przy bramce Matti De Sciglio na 4:3.

Noty piłkarzy Juventusu znajdziecie TUTAJ.