Zamieszanie w końcówce meczu, nietypowe wskazówki dla piłkarzy Juve z linii bocznej

Massimiliano Allegri 2063526872

Sztab Juventusu namawiał swoich piłkarzy, aby ci w końcówce meczu z Interem sprowokowali rzut wolny. Miało to na celu wpuszczenie na murawę Leonardo Bonucciego, który miał być do dyspozycji w rzutach karnych. Do serii jedenastek jednak nie doszło, gdyż w ostatnich sekundach drugiej połowy dogrywki po zamieszaniu w polu karnym Juventusu, Alexis Sanchez zdobył zwycięską bramkę, dzięki której to Inter sięgnął po Superpuchar Włoch po zwycięstwie 2:1.

Według reporterów Sport Mediaset, którzy relacjonowali z linii bocznej mecz na San Siro, Massimiliano Allegri i jego asystenci mieli krzyczeć w stronę swoich zawodników, aby dokonać faulu na przeciwniku i oddać rzut wolny w 120 minucie spotkania.

Jeśli to prawda to sugerowałoby to, że piłkarze Juventusu mogli zostać zdekoncentrowani w ostatnich chwilach meczu i myślami byli już przy rzutach karnych.

Pozostałe bramki w meczu zdobyli Weston McKennie oraz Lautaro Martinez, wykorzystując jedenastkę.

14 komentarzy
Samael
2 lat temu

Czy to ma jakiekolwiek znaczenie?

Tak zaawansowany, doświadczony piłkarz jak Sandro popełnia juniorski błąd i tu trzeba skupić się na problemie... kto robi takie rzeczy w ostatnich minutach spotkania? ...ani się nie rozejrzał, ani nic tylko puknął sobie piłkę klatką w środek pola karnego - tragedia!

mjecho
2 lat temu

W przypadku rzutów karnych łatwiej o wymówkę po porażce, że to loteria, itp..
Co do Bonucciego, to też odniosłem wrażenie, że ma zostać wprowadzony właśnie na rzuty karne, a że czasu na zmianę nie było zbyt wiele, to jestem w stanie uwierzyć w te doniesienia. Allegri musi odejść, bo im dłużej pozostaje w Juve, tym bardziej prawdopodobne staje się nasze popadnięcie w przeciętność i okupowanie środka tabeli. W takim przypadku, odbudowa nie nastąpi prędko.

2 lat temu

wyszło lipa ja kiedys nawałka z kuba

2 lat temu

Wyglada ze Allegri zapomnial, co jeszczcze niedawno (co zostalo nagrane) mowil wracajac rozgniewany po meczu do szatni nt. zawodnikow jakich posiada w zespole...

naiwnosc do kwadratu - on sam tez byl juz przy rzutach karnych, a niby doswiadczony trener
coraz bardziej zaczynam watpic w tego goscia, pogubil sie, co nie znaczy ze to trener "do brzydkie słowo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)", a po prostu dobrego trenera poznaje sie w trudnych sytuacjach - z ktorych on tez juz w przeszlosci wychodzil, ale prawdopodobnie w tak trudnej jak ta obecna, jeszcze nie byl (w Milanie tez nie dal rady w przeszlosci)

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Pavelo93
2 lat temu

Dawno temu było takie porzekadło: "1-0 nie jest bezpiecznym wynikiem, rywalowi zawsze może udać się strzał życia albo komuś przytrafić się kiks"
Dlatego 1-0 to nie minimalizm to naiwność.
A Max jest krok dalej dla niego remis 1-1 to szczyt.

2 lat temu

"Geniusz taktyczny"

#ALLEGRI OUT !

2 lat temu

"Jeśli to prawda to sugerowałoby to, że piłkarze Juventusu mogli zostać zdekoncentrowani w ostatnich chwilach meczu i myślami byli już przy rzutach karnych." - moim zdaniem to sugeruje, że ktoś kto to wymyślił powinien w życiu albo pisać s-f albo max obierać ziemniaki dla WOTu...