Składy na mecz Juventus-Hellas Werona. Vlahović i Zakaria od początku

Sklady Na Mecz Juventus Hellas Werona Vlahovic I Zakaria Od Poczatku

Juventus w końcu wraca do gry po dwutygodniowej przerwie w rozgrywkach. Mecz przeciwko Hellasowi Werona zacznie się już za niespełna godzinę, a tymczasem my poznaliśmy już wyjściowe składy na to spotkanie. Dwóch nowych zawodników Dusan Vlahović i Denis Zakaria nie musieli długo czekać na debiut, bowiem obaj wyjdą w pierwszym składzie.

Juventus (4-3-3): Szczęsny – Danilo, de Ligt, Chiellini, De Sciglio – Zakaria, Arthur, Rabiot – Dybala, Vlahović, Morata

Ławka rezerwowych: Perin, Pinsoglio, Cuadrado, Pellegrini, Bonucci, Rugani, McKennie, Kean, Kaio Jorge, Aké.

Hellas Werona (3-4-2-1): Montipò – Casale, Gunter, Ceccherini – Depaoli, Ilic, Veloso, Lazovic – Barak, Tameze – Lasagna

37 komentarzy
2 lat temu

Czułem w kościach, że Zakaria strzeli 😉 Pięknie

Don Mati
2 lat temu

Jak miałem narzekać na Morate w tym meczu to co zrobił to 10/10, wziął wreszcie ktoś oprócz za Arthura za rozgrywanie, Genialna akcja i właśnie wszyscy musza zrozumieć ze nie maja czekać na piłkę tylko próbować ją rozgrywać i dogrywać

2 lat temu

dla mnie troche słabo to wygląda gramy u siebie a nie umiemy pograć piłka wyprowadzić z połowy , dobrze ze toen gol padł , mi sie nie podoba ten trójzab , dybala za 10 min bedzie do zmiany, bo sił nie bedzie miał duzo walcza staraja sie ale brakuje jakosci , lepsi wykonawcy, ale dalej gra w stylu maxa, zobaczymy druga połowę, bo mecz ciągle jest na styku

Ostatnio edytowany 2 lat temu by sebaso
Don Mati
2 lat temu

Dla mnie pierwsza połowa pokazuje że Arthur na którego narzekacie jest najlepszym zawodnikiem na boisku, szkoda gadać o Rabiocie, miał jedną dobra interwencje, nic dziwnego ze strzelamy po 4 gole gdy gra Laco +Arthur bo wtedy piłka jest zagrywana do jednego lub drugiego i chłopaki jadą równo, jak można wszystko kierować na Arthura o mało co a popełnił by błąd po cudownych zagraniach i wrzucaniu na minę go i zaraz by było jaki to Arthur, a reszta to nie wiem od czego jest, boi się cokolwiek zrobić, oczywiście zaraz o nim bardzo dobry mecz Valho i Dybali który się cofa i tez cos próbuje rozegrać, widać ze mu zależy dzisiaj, Zakaria transfer na duzy +
Ps. Pomodlę się żeby Max chociaż raz wystawił Arthura i Locke w meczu

2 lat temu

Wielki Dusan, ale Zakaria tez gra dobre zawody. Z minuty na minutę wyglada coraz lepiej. Wreszcie jakiś zawodnik który nie boi się biegać.

Ostatnio edytowany 2 lat temu by Mateo999
2 lat temu

Ale mi się ZAKARIA podoba !!! Walczy, biega, przewiduje następne ruchy przeciwników ... WOW ! 😀

nedved
2 lat temu

wreszcie coś presują

nedved
2 lat temu

Odniosę się do postu o Moracie, że mógłby przyjść za 20 mln euro, dla Atletico to jest bez sensu. Spokojnie znajdą kogoś na 25-30 mln, jedynie jego wola może do tego doprowadzić. Mógłby odrzucać inne oferty, wtedy ekipa z Madrytu ryzykowałaby, że będą go mieli na liście płac, a atak już mają kosztowny w utrzymaniu. Pomijając kwestie, czy warto w ogóle na niego postawić (lepiej na niego niż Kean'a chyba).

StarejdamyFan
2 lat temu

Kazdy wierzyl ze Vlahovic bedzie u nas top. Tak samo jak kazdy widzi ze nie mielismy pomocy i nadal nie mamy. Co ma w sobie Tudor ze potrafi sklecic w miare dobrze grajacy kolektyw bez pieniedzy a my bez jednostek typu Dybala, Chiesa czy teraz Vlahovic jestesmy wciaz tak miernie grajaca druzyna!?

2 lat temu

Tak jak się spodziewałem Morata, Dybala na 16 metrze ale naszej bramki ! Nie rywali ah ten max ...

nedved
2 lat temu

Dybala naładowany, kłótnia z sędzią blisko swojego pola karnego po asyście, może jednak chce zostać pokazując, że warto zapłacić, plus w końcu jest z kim grać

2 lat temu

Vlachoo Vlachoo Vamos Vlachooo

2 lat temu

Asysta Dybali palce lizać i brawo Vlaho !!!

2 lat temu

Wyjscie spod pressingu level hard.

2 lat temu

Skład na + chodź znając maxa zabije mecz od 1 minuty Dybala , Vlaho "biegać sprintem do obrony "

2 lat temu

Dawno się tak nie ekscytowałem meczem Juve. Jedziemy.

Bart985
2 lat temu

Trójka w ataku, trójka w obronie - kto da z siebie więcej? Co zepsuje Genialny Max? XD