Noty piłkarzy Juventusu za mecz z Sassuolo. Kolejny dobry mecz Dybali

Noty Za Mecz Z Empoli

Juventus pokonał Sassuolo 2:1 i awansował do półfinału Pucharu Włoch. Mecz zaczął się bardzo dobrze, dzięki szybkiej bramce Paulo Dybali, jednak drużyna szybko straciła swoją jakość i spowolniła grę, co poskutkowało stratą bramki. Na szczęście oby się bez dogrywki, bowiem w ostatnich minutach Dusan Vlahović po rykoszecie pokonał bramkarza i dał Juve upragniony awans. Po tym meczu na plus można wyróżnić Paulo Dybalę, Dusana Vlahovicia oraz Mattię Perina. Natomiast Juan Cuadrado, Arthur i Leonardo Bonucci rozegrali dość przeciętne spotkanie.

Noty piłkarzy Sassuolo znajdziecie TUTAJ.

TOP: Paulo Dybala – świetnie spisuje się w duecie z Dusanem Vlahoviciem, czym kolejny raz zachwycił fanów, którzy skandowali “Zostań z nami”. Argentyńczyk zdobył ładną bramkę już na samym początku meczu i dał impuls drużynie, która niestety nie wykorzystała tej sytuacji i mocno spowolniła swoją grę. Jego występ nie był pozbawiony błędów, ale są one jedynie małymi elementami na tle jego świetnej gry. Paulo jest ważnym ogniwem Juve, a jego dobra dyspozycja i komunikacja z Vlahoviciem pomoże zespołowi w osiąganiu celów.

FLOP: Juan Cuadrado – nie ma za sobą najlepszego meczu. Zawodził zarówno w ofensywie, jak i w defensywie, gdzie łatwo przepuszczał przeciwników. Niestety jeden z jego błędów doprowadził do straty bramki. Kolumbijczykowi ewidentnie brakowało zębów w tym meczu, więc pozostaje mieć nadzieje, że to chwilowy spadek formy spowodowany przemęczeniem.