Juventus U23 3:0 Mantova. Trzy bramki w pierwszej połowie wystarczyły do zwycięstwa

Czy Talenty Z U23 Zasila Pierwszy Zespol Juventusu

Juventus U23 poniósł ostatnio zaskakującą porażkę z drużyną Giana Erminio. W związku z tym dzisiejszy mecz wydawał się bardzo ważny pod względem mentalnym. Na szczęście piłkarska złość szybko przyniosła efekty, bowiem już w 19. minucie do siatki trafił Andrea Brighenti. Trzynaście minut później prowadzenie na 2:0 podwyższył Mattia Compagnon. Na trzecią bramkę również nie musieliśmy długo czekać, bo w 34. minucie drugiego gola w tym meczu zdobył Mattia Compagnon. Wynik do końca meczu nie uległ już zmianie, dzięki czemu Bianconeri odnieśli cenne zwycięstwo i dopisali trzy punkty do konta. Dzięki temu Juventus U23 zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Serie C i ma na koncie 35 punktów.

Juventus U23: Israel – Leo, Riccio, Poli (50′ Stramaccioni), Anzolin – Miretti (67′ Leone), Zuelli – Compagnon (67′ Sekulov), Soule, Iocolano (76′ Cudrig) – Brighenti (76′ Pecorino)

Mantova: Marone, Checchi, Bruccini (70′ Militari), Guccione, Gerbaudo, Esposito, Pilati, Panizzi (61′ Silvestro), Piovanello (39′ Fontana), Monachello (70′ Pedrini), Galligani (39′ Paudice)