Przegląd włoskiej prasy sportowej 23.02.2022

Błyskawiczny gol Vlahovicia to za mało, Juventus ostatecznie traci bramkę i tylko remisuje w pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Villarreal. Dwa mecze kary dla Mourinho, będzie apelacja Romy. Zapraszamy na przegląd prasy.

• Co za błyskawica – boom Vlahovicia, ale dla Juve to za mało, kończy się 1-1. Gol Dusana po 33 sekundach, najszybsza bramka debiutanta. Później błąd Rabiot i wyrównanie. Wszystko rozstrzygnie się 16 marca, Allegri: “W Turynie niczym finał“. Niepokój o McKenniego.
  • Ściana dla Interu – obrońca wymagany, marzenie Christensen, celem Senesi.
  • 100 milionów dla Milanu w pogoni za nowymi celami, ze skrzynią skarbów Elliotta. Jest talent z Francji – Hugo Ekitike.
  • Totti chce do Romy, powrót coraz bliżej. Dobry kontakt z właścicielami otwiera drzwi kapitanowi.
  • Mou zbanowany na dwa mecze za “poważne insynuacje” przeciwko Pairetto.
  • Juve w mgnieniu oka – 1-1 w pierwszym meczu 1/8 Ligi Mistrzów przeciwko Villarreal. Vlahović po 32 sekundach to za mało. Allegri: “Drugi mecz jak finał“. Parejo wyrównuje po przerwie, rozproszona obrona Starej Damy. Dusan: “Żal, że nie udało się wygrać“.
  • Johnson dla UEFA: “Nie, dla finału w Rosji“.
  • Dwa mecze kary Mourinho, dyrektor Pinro i trener bramkarzy również ukarani, apelacja jest gotowa.
  • Plotki o flircie Tottiego z 33-letnią Noemi Bocchi i ostra reakcja: „Dość fałszywych wiadomości, okażcie trochę szacunku naszym dzieciom”. Później rodzinna kolacja, Francesco zirytowany.
  • Piorun Dusana – Vlahović świętuje debiut w Lidze Mistrzów z rekordem szybkości trafienia, później Villarreal wyrównuje. Serb: “Jestem szczęśliwy, ale powinniśmy wygrać“. Rewanż 16 marca.
  • Inzaghi, witamina Gosens. Niemiec bliski debiutu przeciwko Genoi.
  • Toro – Jurić wie, że może stracić Bremera, Pobegę i Belottiego, patrzy już w kierunku wzmocnień. Kibice Granata, zapełnijcie stadion!
  • Berlusconi zaprzecza ślubowi. Silvio i Marta: „Nie pobieramy się”.