Pro Sesto 0:1 Juventus U23. Bianconeri niepokonani od sześciu spotkań

Czy Talenty Z U23 Zasila Pierwszy Zespol Juventusu

Zawodnicy Juventusu U23 przeżywają ostatnio bardzo dobry okres i po pięciu meczach bez porażki chcieli dopisać kolejny. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nie wydarzało się w niej nic szczególnego. Druga część przyniosła zmiany po obu stronach, jednak wciąż brakowało bramek. W 82. minucie przy wyniku 0:0 drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał pomocnik Bianconerich Alessandro Sersanti. Wydawało się, że grając w dziesiątkę zawodnicy Starej Damy, nie dadzą rady doprowadzić do zwycięstwa. Na szczęście świetną zmianę zanotował Koni De Winter, który zaledwie cztery minuty po wejściu na boisko zdobył bramkę na 0:1 w 89. minucie meczu. Taki wynik utrzymał się do końca i Juventus U23 może cieszyć się z serii sześciu meczów bez porażki.

Juventus U23 (4-2-3-1): Israel – Barbieri, Riccio, Poli, Verduci – Zuelli (77′ Leone), Sersanti – Compagnon (46′ Cudrig), Brighenti (69′ Pecorino), Iocolano (46′ Palumbo), Da Graca (85′ De Winter)

Pro Sesto: Del Frate, Mazzarani, Maldini, Gattoni, Capelli (86′ Marilungo), Caverzasi, Capogna, Cerretelli (69′ Sala), Marchesi (64′ Brentan), Toninelli, Ghezzi (68′ Scapuzzi)