Juventus zagra z Bologną w nowym, czwartym komplecie

Niedawno została zaprezentowana nowa koszulka Juventusu, która nie ma nic wspólnego z przyszłym sezonem. To czwarty komplet, który jest przeznaczony jeszcze na obecną kampanię, a jego prezentacja odbędzie się w zbliżającą się sobotę podczas meczu z Bologną.
Czwarty komplet Juve to współpraca firmy Adidas z brazylijskim artystą ulicznym znanym jako Eduardo Kobra. Nowa koszulka ma geometryczny wygląd z prostokątami i rombami w różnych odcieniach niebieskiego i żółtego, zarówno z przodu, jak i na rękawach.
Został wypuszczony również krótki zwiastun, pokazujący, jak Kobra projektuje wzór nowego trykotu, który możecie zobaczyć poniżej.
dramat
I po co to komu ??
Dawid Podsiadło – Trójkąty i kwadraty.
🤢🤢🤮🤮🤮
Bo artysta ma zasięgi i Juve ma zasięgi i w ten sposób obie strony otwierają się na siebie i fb, insta szaleje… a prawda taka że te kubistyczne wynalazki to prymitywizm obnażony i papka dla mas.
Patrząc na koszulki to zawsze imponowała mi AS Roma, piękne nasycone tony ze złotymi wstawkami. A w tych rombach to można by kierować ruchem drogowym.
To co się komu podoba to kwestia gustu i raczej ocenianie przez innych jest bezcelowe. Osobiście mi się podoba (nie robię wielkiego wrażenia) ale też nie uważam jej za wielki artyzm. Bardziej wygląda jakby ktoś ją zrobił od niechcenia, tak z partyzanta – weź no coś wymyśl na te koszulki i tak nabazgrane 😛
Może być, oby tylko nie zrobili ścieku w stroju głównym jak z Interem w tym sezonie…
Marzy się Kappa.Te wszystkie najki i adidasy to jeden wielki obciach.
co to jest.
Marzę o Pumie, oni robią 2x lepsze koszulki wizualnie od innych