Składy na mecz Sassuolo-Juventus. Arkadiusz Milik i 20-letni Tommaso Barbieri zaczną od początku

Sklady Na Mecz Sassuolo Juventus Arkadiusz Milik I 20 Letni Tommaso Barbieri Zaczna Od Poczatku

Znamy już wyjściowe składy, w jakich Sassuolo i Juventus rozpoczną spotkanie 30. kolejki Serie A. Massimiliano Allegri pozwoli dzisiaj odpocząć dzisiaj Wojciechowi Szczęsnemu, którego między słupkami Starej Damy zastąpi Mattia Perin. Włoch w spotkaniu ze Sportingiem w Lidze Europy doskonale spisał się na boisku po tym, jak kontuzjowany Szczęsny musiał opuścić boisko pod koniec pierwszej połowy. W opinii wielu Juventus ma więc dzisiaj dwóch równych bramkarzy i nie musi się martwić o to, który z nich będzie obecny na boisku.

W obronie zobaczymy coraz lepiej spisujące się trio Danilo-Gatti-Bremer. W pomocy z kolei od pierwszej minuty rozpocznie 20-letni Tommaso Barbieri, który póki co miał okazję wystąpić jedynie w dwóch ostatnich minutach przegranego 1-2 meczu z PSG w Lidze Mistrzów. Towarzyszyć mu będą Paredes, Fagioli, Rabiot i Kostić. W ataku z kolei zobaczymy Dusana Vlahovicia i Arkadiusza Milika.

Juventus (3-5-2): Perin – Danilo, Gatti, Bremer – Barbieri, Paredes, Fagioli, Rabiot, Kostić – Milik, Vlahović

Ławka rezerwowych: Szczęsny, Pinsoglio, Bonucci, Rugani, Locatelli, Pogba, Cuadrado, Miretti, Chiesa, Di Maria, Soule, Illing-Junior

Sassuolo: (4-3-3): Consigli – Toljan, Erlic, Tressoldi, Rogerio – Frattesi, Lopez, Henrique – Bajrami, Pinamonti, Lauriente

Ławka rezerwowych: Pegolo, Russo, Marchizza, Harroui, Alvarez, Ferrari, Obiang, Ceide, Romagna, Zortea, D’Andrea, Thorstvedt, Defrel