Cassano: Brakuje przymiotników, by opisać grę Juventusu

Cassano Obrzydliwy Juventus Obsceniczna Hanba
@bobotvofficial / facebook.com

Antonio Cassano jest znany z kontrowersyjnych wypowiedzi i krytycznego stosunku do obecnego stylu gry Juventusu. Włoch odniósł się do ostatniej porażki Starej Damy z Sassuolo i nie szczędził turyńskiemu zespołowi cierpkich słów. Jego opinię przytoczył portal Calciomercato.com:

To wstydliwy występ, a to i tak łagodna ocena. Powoli brakuje przymiotników, by opisać postawę Juve. Tam mogło być nawet 7:0! Przez 70 minut gospodarze grali bardzo dobrze, a Perin dokonywał cudów w bramce. W ofensywie Stara Dama zaistniała dopiero po strzale Danilo w drugiej połowie, a po główce Rabiota znakomicie spisał się Consigli. To była katastrofa Bianconerich, Sassuolo zatańczyło z nimi rumbę” – podsumował 40-latek.

Juventus zajmuje obecnie siódmą lokatę w tabeli Serie A. Kolejnym ligowym rywalem klubu z Piemontu będzie Napoli.