Składy na mecz Sevilla – Juventus. Moise Kean zagra od początku

Sklady Na Mecz Sevilla Juventus Moise Kean Zagra Od Poczatku

Wiemy już jakie składy wystawili trenerzy Sevilli i Juventusu na rewanżowe starcie półfinałowe Ligi Europy. Trio obronne, które będzie wspierać Wojciecha Szczęsnego stworzą Gatti, Bremer oraz Danilo. Niespodzianką jest Moise Kean. Włoch rozpocznie mecz w towarzystwie Angela Di Marii. Wśród młodszych zawodników pojawią się jeszcze Fagioli oraz Iling. Początek meczu o 21:00

Juventus (3-5-2): Szczęsny – Gatti, Bremer, Danilo – Cuadrado, Fagioli, Locatelli, Rabiot, Iling Junior – Di Maria, Kean

Ławka rezerwowych: Pinsoglio, Perin, Alex Sandro, Rugani, Barbieri, Kostić, Miretti, Paredes, Chiesa, Vlahović, Milik.

Sevilla (4-2-3-1): Bono – Navas, Gudelj, Badé, Acuña – Fernando, Rakitic – Gil, Torres, Ocampos – En-Nesyri

Ławka rezerwowych: Bueno, Dmitrovic, Flores, Hormigo, Lamela, Mir, Montiel, Papu Gomez, Rekik, Suso, Telles

75 komentarzy
Don Mati
11 miesięcy temu

Sevilla w 10 próbuje bronić się jak najwyżej, prawie przy środku u nas wszyscy w polu karnym ja pierd...

Krzychu89

Ogólnie szkoda się produkować. Allegro moglby wprowadzić 5 napastników a i tak dostaliby zadania stricte defensywne. Z kim by Juve nie grało to jest podejście jakby na przeciwko było obecne City. Aż sam się sobie dziwię że to pisze ale dobrze grał dziś Kean. Więcej niż dobrze Szczęsny ale to nie wystarczyło. Chiesa dramat. Miretti to nie wiem w ogóle dlaczego jest wystawiany. Sto razy lepszy Soule.

marcio011

No i brzydkie słowo ( ͡~ ͜ʖ ͡°) no i cześć. Jak zawsze wszystkie sbrzydkie słowo ( ͡~ ͜ʖ ͡°)one, wymarzony rywal w finale, wielka szansa na puchar.
Zabieraj Max zabawki i rób wyjazd.
Chiesa dziś tym wejściem osłabił drużyne, jeździec bez głowy.

Simmii

Nawet Fiora dala rade

nedved

trzeci raz widzę, że jakieś przedmioty lecą na naszych z trybun, Wisła już za takie coś z Lazio miała pozamiatane

Qdzesn

Chiesa - co z tym grajkiem sie stalo ???

Simmii

Roma czeka

Don Mati

Ten trener jest naprawdę żałosny, jak mamy gonić wynik to w środku zaczęli grać i tworzyć akcje, NIGDY Z MAXEM NIC NIE WYGRAMY W EUROPIE

Qdzesn

no to po ptokach

Don Mati

Wiedziałem.... dogrywki Maxowi się zachciało, zawsze gdy mamy wynik gwarantujący awans to obrona

Styliann

Oglądając Juventus mam wrażenie jak bym oglądał wyścig Ferrari z Oplem, a Ferrari nie umie przyspieszyć tylko przez cały wyścig utrudnia i blokuje Opla.

Don Mati

1:0 i bronimy się, zawsze to samo, czegóż innego można było się spodziewać

Don Mati

Gdzie ten od płaczków że Kean 😀 Mówiłem że Vlahovica bym wpuścił 😀 dobrze że trener mnie słucha i Di Marie też zdjął i Chiese wprowadził

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by Don Mati
nedved

jak uwielbiam Di Marie tak serio nie wiem, czy przedłużyłbym z nim umowę, chyba że brałbym pod uwagę, że zagra w połowę spotkań, a młodzi będą mogli się od niego uczyć, za niższą pensję niż teraz

Don Mati

Zajbiscie, następny Rabiot strzela, Di Maria natychmiast do zdjęcia, tragicznie gra

mjecho

Ewidentny rzut karny dla Sevillii. W drugiej połowie sędzia nie będzie tak pobłażliwy, bo w przerwie z pewnością obejrzy tą sytuację. To może zadziałać w drugą stronę i podyktuje rzut karny w jakiejś wątpliwej sytuacji. Cuadrado staje się niestety coraz większym jezdzcem bez głowy.

Don Mati

Ogólnie pieknien widać kto oglądał Citi wczoraj jaką oni mają pomóc a jaka my 🙂 idealne my na LE oni na LM, my jak fajtlapy z pressingu wychodizmy a co citi robiło wczoraj z pomocą Realubto jak pachołki ich mijali ale to trzeba mieć trenera który stawia na technikę

nedved

Chiesa wejdzie na obronę za Juana? 😛

W końcu VAR pomógł ☺️

nedved

tymczasem po pierwszej połowie: Roma w finale, Fiora strzeliła gola dającego dogrywkę

Ostatnio edytowany 11 miesięcy temu by nedved
TheBill

Moise poza głupią żółtą kartką (dlaczego Gudelj nie dostał kartki) na razie wygląda lepiej niż Vlahovič z Milikiem. Karny oczywisty jak ten tydzień temu na Adrienie. Mecz dobry do oglądania ze wskazaniem na gospodarzy.

nedved

niestety Caudrado wielokrotnie w tym meczu idzie na jeden raz i to nie wygląda dobrze, jego stroną tworzy się procentowo największe zagrożenie, choć dwie groźne akcje poszły drugą - obroniona główka i Rakitic nad poprzeczkę

Simmii

Widać, że sędziowie dadzą nam final

rashom

Dobra pierwsza połowa, Cuadrado do zmiany. Tragiczny jest Kolumbijczyk.

JLo
JLo

Jakim cudem nie dostaliśmy karnego? przecież to była patelnia - rozumiem że VAR musiał wychwycić że do fauli doszło jednak minimalnie poza polem karnym i sędzia nie mógł wrócić do rzutu wolnego?

Mr.Hankey

Poraz kolejny się okazuje, że jak nie ma Sandro, to jest Cuadrado. Totalny piłkarski bezmózg. Jak w dobie varu to może nie być karny? Przecież to jest kryminał...

Don Mati

Wreszcie mogę napisać od XX lat że Sędzią pod nas sędziuje, ale błędów wali

bianconeri83

Fagioli - tylko nie on, chyba coś z obojczykiem

nedved

nie będąc kibicem żadnej z ekip mecz na razie super do oglądania, a tak stresówa po obu stronach: nasi dopuszczają przeciwnika, nasi nie domykają okazji

Fagioli 🙁 najlepszy na boisku dla mnie ze Szczęsnym do tego zdarzenia, eh (po stronie Juve)

Mr.Hankey

Co ten Di Maria odwalił to głowa mała...
Po 25 minutach ogólnie bez szału, gdyby nie Szczęsny to już byłoby w brzydkie słowo ( ͡~ ͜ʖ ͡°).
Kean>Vlahovic, ten chociaż umie się zastawić tyłem do bramki i coś tam biega...

Don Mati

Co ten Di Maria odwalił, to była 150% sytuacja, podanie do Keana i gol, ciekawe czy ta jedna akcją nas za burtę nie wyrzucił bo Sevilla gra owiele lepiej a on w pomocy mało co daje na ten moment

Jakby ktoś podesłał będę wdzięczny.

Mecz się nie zaczal, nie będę krytykował Allegeiego za Keana. W sumie czemu nie on? Milik wyglada słabiutko, Vlaho jeszcze słabiej. Ma swoją szansę, niech powalczy a w drugiej połowie wejdzie Dusan gdy przeciwnicy troche opadną z sił.

Mr.Hankey

Kompletnie nie rozumiem kontrowersji związanych z wystawieniem Keana. Facet zasługuje na szansę, patrząc z perspektywy ostatnich tygodni gorszy i bardziej bezproduktywny niż Vlahovic czy Milik raczej nie będzie. Jak dla mnie słuszna decyzja, bo ani Milik, ani tym bardziej Dusan zwyczajnie nie zasługują na to, aby wyjść w pierwszym składzie. To samo tyczy się Chiesy, ja wiem, że to jest ogromny potencjał, miał za sobą świetny okres, ale na dziś jest zwyczajnie słaby, więc ławka to jego miejsce. Do tego nie ma ani Sandro, ani Kosticia. Jak dla mnie skald wygląda optymalnie.

A mam do bandy płaczków pytanie. Na podmęczonego przeciwnika albo na dogrywkę, wolelibyście wprowadzić Vlaho czy Keana?

dimebag11

I to jest właśnie cały Allegri. Na najważniejszy (dotychczas) mecz sezonu wystawia w podstawie naszego najgorszego napastnika, który niedawno wrócił po kontuzji. Brawo betonie, mam nadzieję, że jeśli dziś nie awansujemy to przestaniesz pełnić rolę trenera Juventusu.

Demon Prince

Z grubej rury, zobaczymy co z tego wyjdzie.

Bart985

Atakować finał pucharu Keanem to... może tylko Geniusz! Naprawdę... postawiłbym mu kawę! Tylko prawdziwi kibice!!!!!

Debeva

Moise Kean 😀 Odważny ruch naszego magika hahahaha

Poki

Skład obiecujący. Ruch na skrzydłach, siła w środku i przepych w ataku. Są emocje.