Juventus – Alessandria 5:0 – Vlahović i Pogba z trafieniami

Paul Pogba Przeszedl Dzis Rano Badania W J Medical Znamy Ich Wyniki

Tuż przed startem rozgrywek Serie A, Juventus zmierzył się w ostatnim sparingowym spotkaniu przeciwko występującej w Serie C ekipie Alessandrii. Od pierwszej minuty na murawie pojawił się m.in. kontuzjowany przez lwią część poprzedniego sezonu Paul Pogba.

Mecz pomiędzy dwoma drużynami toczył się w Continassie, za zamkniętymi drzwiami, z dala od oczu prasy. Juventus zwyciężył 5:0, jeszcze przed przerwą trafiając trzykrotnie do siatki rywala. Wspomniany Paul Pogba rozgrywał spotkanie tuż za plecami wysuniętego Dusana Vlahovicia.

Oprócz francuskiego pomocnika, na murawie pojawił się inny rekonwalescent ze środka pola czyli Nicolo Fagioli. Także jemu udało się znaleźć drogę do bramki oponentów.

Przez brak treningów z grupą przed sezonem, najbardziej prawdopodobne jest, że obaj pomocnicy nie zostaną powołani na najbliższy mecz Serie A. Przypomnijmy, że Bianconeri zmierzą się na Dacia Arena z drużyną Udinese.

W spotkaniu przeciwko Alessandri bramki zdobywali: Rugani (dwukrotnie), Pogba, Fagioli i Vlahović. Wyjściowa jedenastka Bianconerich:

Juventus (3-5-1-1): Perin, Gatti, Rugani, Huijsen, Soulé, Fagioli, Nicolussi Caviglia, Iling Jr, Kostić, Pogba, Vlahović