Składy na Sassuolo-Juventus. Allegri wystawia ten sam skład w dwóch meczach z rzędu!

Znamy już składy na mecz 5. kolejki Serie A sezonu 2023-2024 pomiędzy Sassuolo i Juventusem, który zostanie rozegrany na Stadio Mapei o 18:00. Juventus rozegra dzisiejsze spotkanie od pierwszej minuty w tym samy zestawieniu, w którym tydzień temu wygrał z Lazio 3:1 na własnym stadionie. Jest to niecodzienna sytuacja dla fanów Starej Damy, ponieważ Massimiliano Allegri po raz pierwszy od swojego powrotu w 2021 roku postawił na ten sam skład w dwóch meczach z rzędu. Trener wcześniej wystawił 112 różnych jedenastek w 112 meczach. Ostatni raz Max zdecydował się na takich ruch na przełomie stycznia i lutego 2017 roku.

Juventus (3-5-2): Szczęsny – Gatti, Bremer, Danilo – McKennie, Miretti, Locatelli, Rabiot, Kostić – Chiesa, Vlahović

Ławka rezerwowych: Pinsoglio, Perin, Huijsen, Rugani, Weah, Cambiaso, Caviglia, Milik, Illing-Junior, Kean, Fagioli

Sassuolo (4-2-3-1): Cragno – Vina, Ruan, Erlic, Toljan – Boloca, Henrique – Lauriente, Bajrami, Berardi – PInamonti

Ławka rezerwowych: Pegolo, Theiner, Missori, Pedersen, Ferrari, Viiti, Racic, Mulattieri, Obiang, Volpato, Thorstvedt, Ceide, Castillejo, Defrel

41 komentarzy
7 miesięcy temu

szczesny dojechał siebie i kolejnego obrońce , nie moge sie doczekac kiedy odejdzie z juve z maxem

Grande allenatore Massimiliano Kabaretone miał rację "Zbyt dużo euforii..."

Samobój Gattiego pokazuje jak wpojone mają cofać piłkę do bramkarza gdy tylko jest jakiś pressing.. Tak jest za każdym razem. Zero pomysłu jsk wyjść z pod tego pressingu w inny sposób.

Kurupt

Idziemy po majstra

Przegrana z Sassuolo? (muszę przełknąć ślinę) - no ok, na wyjeździe - zdarza się, ale... gdy popatrzymy na to z innej strony: stracić 4 bramki przeciwko Sassuolo...? Kryminał...

Patrzenie Barca przegrywa 2:0 i cyk mamy już 3:2 a tu? Godnym tej koszulki jej historii jest Chiesa , Vlaho , dziś Fagioli , ogólnie reszta może po za Locatelim który dziś akurat był słaby niestety nie , takie moje zdanie, Barca mimo większych kłopotów finansowych potrafi zmienić trenera i się wzmocnić my jak nacrazie niestety nie.

allegri out.
no Cristiano no party

jestem w szoku a miał byc tak fajnie z maxem

bianconeri83

Niech się barany uczą od Barcelony jak się wygrywa przegrany mecz!!!

Book

Ten mecz mnie duzo bardziej rozczarował, niż porazka z Benfika u siebie, czy z Maccabi na wyjezdzie.
Mam tego dosyć,robię sobie przerwę od oglądania, to sie nie nadaje do niczego. Obronic mozna tylko Mckenniego, Chiese i Vlhovicia.
Juventus Allegriego byl dzisiaj fatalny w kazdej formacji, szczególnie obronnej, co czesto sie nie zdarza,ze jest ta najsłabsza
Szkoda kibiców, ktorzy to ogladali w tv, a tych którzy na to jeżdżą to juz w szczegolnie.

Chcieli Chiesa i Fagioli reszta szkoda słów , Gatti ? Hmm w Polsce dawno temu Jojko też piłke za kołnierz wrzucił ale to dziś ? Wstyd , ale obciach

Juventus1897Turyn

Brawo 2:4 Kto jeszcze jest za Allegrim?

Kaprysman

Żałosna mentalność. Chłop w 94 minucie ma wbite do bani, że piłka do tyłu i koniec.

Don Mati

Gatti haha no Panie chyba wy tam chcecie chyba trenera zwolnić xD najpierw Szczęsny a teraz Ty hahha co tu się odwaliło

GATTI!!!!!

TheBill

Fagioli robi więcej niż Miretti i Rabiot razem wzięci

Don Mati

Sasuolo ma najslabsza obronę w tym sezonie a my przegrywamy 2:1 do 71 min, niektórzy po Lazio(ktore jest nasjabsze od lat) myśleli że jesteśmy już potęgą, Max Allegri umie sprowadzić każdego na ziemię, już nie chodzi o wynik tylko grę, masakra
Ps. Nie piszcie o czerownej kartce dla Berardiego bo to szczegół, Inter potrafi Milan rozwali 5:1 a my męczymy się z Sasuolo

JLo
JLo

Do tej pory przebłyski dobrej gry po naszej stronie i jak zwykle więcej szczęścia po stronie Sas.
Miretti potwierdza po raz kolejny że na tą chwilę (a być może zawsze) Juventus to dla niego za wysokie progi i naprawdę nie wiem co on robi w naszej drużynie a nie na wypożyczeniu.
Gość jest słaby fizycznie, wiecznie rozkojarzony a w obronie gra na moim poziomie.

TheBill

Ciekaw jestem czy zobaczymy w drugiej połowie Cambiaso, który być może rozrusza lewą stronę i tym zrobi więcej miejsca Chiesie. Mam wrażenie, że Kostić i Fede przeszkadzają sobie w grze, a schodzący do środka Andrea (Filip trzyma się kurczowo linii bocznej jak na razie) uwolni przestrzeń dla Chiesy.

I znowu gramy tragedię

Nawet jak Allegri zdobędzie mistrzostwo i Puchar Włoch to i tak powinien opuścić Nasz klub. Kto jest za ?