Bergomi o meczu Juventusu z Fiorentiną

Manuel Locatelli Fiorentina Juventus Juventus Twitter

Po trudnym meczu Juventus pokonał u siebie Fiorentinę 1:0. Występ Bianconerich w tym spotkaniu skomentował między innymi Beppe Bergomi. Legendarny obrońca i ekspert podzielił się swoją opinią z widzami telewizji Sky:

W pierwszej połowie Juventus cechował entuzjazm, jaki widzieliśmy w drugiej części pucharowego meczu z Lazio. Po przerwie Stara Dama wydawała się smutna i oddała pole rywalom. Ryzykowali stratę bramki, a Fiorentina zasłużyła na remis. Dla Juve to zwycięstwo jest ważne w kontekście walki o Ligę Mistrzów. Trzy punkty mają fundamentalne znaczenie dla układu sił w ligowej tabeli” – podsumował 60-latek.

Po meczu z Fiorentiną Juventus utrzymał trzecie miejsce w Serie A i powiększył przewagę nad Bologną do czterech punktów. Jednocześnie klub z Turynu nadal traci sześć „oczek” do Milanu.