Danilo: Oddaliśmy pierwszą połowę

Z reporterem Sky Sport Italia rozmawiał również Danilo. Brazylijczyk przyznał, że zespół ma świadomość popełnionych błędów. Podobnie jak Wojciech Szczęsny, prawy obrońca wierzy w odwrócenie losów rywalizacji w rewanżu.

“Nie możemy oddawać rywalom pierwszej połowy w tak ważnym turnieju. Jesteśmy świadomi tego, co zrobiliśmy oraz, że musimy ciężej pracować” – przyznał na początku wywiadu Danilo.

“Zawsze należy grać agresywnie, tak jak zrobiliśmy to w drugiej połowie. Utrzymywaliśmy się przy piłce praktycznie cały czas wykazując odwagę i inicjatywę. Rewanż przed własną publicznością obliguje nas do lepszej gry i awansu do dalszej fazy gier”.

12 komentarzy
4 lat temu

Kara dla piłkarzy !!!

Frytek88
4 lat temu

A to nie Danilo truchtem biegł za rywalem który go okiwał po czym wpadła bramka ???

Poki
4 lat temu

Piłkarz na poziomie wczorajszego meczu. Odpad z ManC i Realu, ale włodarze wierzyli, że zwołuje obronę w Juve.

4 lat temu

W 433 podstawą jest podłączanie się obrońców, klepka na obieg, wybieg na skrzydło, a wczoraj wyglądało to tak: podanie do Cuardado, ten macha 2 razy noga nad piłką i podaje do tyłu...

Co raz bardziej mi się wydaje , że jedyne sensowne ustawienie to 352:
Ligt, Bonu, Rugani/Kielon
Cuardado Ramsey Bentancur Matuidi/Rabiot Sandro
Dybala Cr7

4 lat temu

Tu pasuje powiedzenie "mądry Polak po szkodzie" - tylko że taki mecz to nie wypadek przy pracy. Już rok temu ten zespół grał tak samo w Madrycie z Atletico, a potem z Ajaxem w Turynie. Nie było agresji, zaangażowania, walki, biegania i chęci (pamiętam jak jedyny człowiekiem z chęciami był osamotniony Can). Ajax zdobył bramkę na 2:1 i było jeszcze 25 min gry, 25 MIN! - żeby powalczyć, to co robili ci sami piłkarze? Spuścili głowy i dodreptali do końca... (jak się patrzyło na to co potem robił Tottenham czy Liverpool to przykro było). Anglicy pokazali jak wygląda walka!

Mateys
4 lat temu

Żebyście się z tą własną publicznością nie zdziwili, jak zakażą jej wstępu na stadion...

Trzeba było mieć to w głowie w tym meczu, że własny stadion niewiele tu może pomóc i trzeba maksymalnie wykorzystać 180 minut dwumeczu. Ale piłkarze mieli... nie wiem co, w głowach.

4 lat temu

Jak zobaczyłem Danilo i Cuadrado jednocześnie w pierwszym składzie to już wiedziałem, że będzie słabo. I niestety było.

"Zawsze należy grać agresywnie, tak jak zrobiliśmy to w drugiej połowie" - może od 70 minucie się coś ruszyło, ale tak powinniście grać cały mecz. 1 celny strzał w meczu niech wystarczy za komentarz