Massimiliano Alvini: Ten rezultat nie jest sprawiedliwy

Wojciech Szczesny Cremonese Juventus Juventus Twitter

Juventus pokonał Cremonese 1:0, a bramka dla Bianconerich została zdobyta w ostatnich minutach meczu. Wcześniej gospodarze zmarnowali kilka dogodnych sytuacji, dlatego rozgoryczenia ostatecznym rezultatem nie krył ich trener Massimiliano Alvini. W wypowiedzi dla DAZN szkoleniowiec przekazał, że:

Nie chcę powiedzieć, że mieliśmy pecha, bo nigdy tak nie robię. Jednocześnie ten wynik nie oddaje tego, ile dobrego pokazali moi zawodnicy i nie jest sprawiedliwy. Potrzebowaliśmy punktów, a na koniec zostaliśmy ukarani. Drużyna świetnie się spisała i zasłużyliśmy na więcej, ale to nie kwestia szczęścia lub jego braku. Przykro mi ze względu na moje dzieci i kibiców” – podsumował.

W trwającym sezonie Cremonese zgromadziło siedem punktów i nie zdołało wygrać meczu ligowego. Zespół zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Serie A.