Poniedziałkowe okładki włoskiej prasy sportowej: Juve-Inter nigdy się nie kończy

Poniedzialkowe Okladki Wloskiej Prasy Sportowej Juve Inter Nigdy Sie Nie Konczy

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Juve-Inter nigdy się nie kończy. Lautaro odpowiada Vlahovicowi, pojedynek trwa nadal. Allegri: “Straciliśmy naiwną bramkę“. Inzaghi pozostaje na szczycie, dwa punkty przewagi. Tematem głównym dzisiejszego wydania jest tenisowe zwycięstwo Italii w Pucharze Davisa.

Corriere dello Sport – Juve-Inter 1-1, Milan i Napoli zbliżają się do czołówki. Derby Włoch w całkowitej równowadze, Vlahovic przełamuje impas w 27. minucie, a sześć minut później Lautaro wyrównuje. Allegri: “Dusan nigdy nie był tak dobry, ale straciliśmy naiwnego gola“. Inzaghi pozostaje na szczycie z dwoma punktami przewagi nad Maxem: “Już myślę o Benfice“.

Tuttosport – Lautaro zatrzymuje Juve. Gol Vlahovicia, wyrównanie Martineza, potem drużyny nie chcą ryzykować. Derby d’Italia to ciężka walka, ale nie spektakularna, Bianconeri dorównują Interowi pomimo kryzysowej sytuacji. Allegri może teraz wierzyć w Scudetto.