Czwartkowe okładki włoskiej prasy sportowej: Napoli przegrywa w Madrycie, szalony powrót Interu

Czwartkowe Okladki Wloskiej Prasy Sportowej Napoli Przegrywa W Madrycie Szalony Powrot Interu

Sprawdźmy o czym dziś pisze się w Italii. Mediolańska La Gazzetta dello Sport, rzymskie Corriere dello Sport oraz turyński Tuttosport – trzy najważniejsze dzienniki sportowe we Włoszech, zapraszamy na szybki przegląd pierwszych stron gazet.

Gazzetta dello Sport – Milan, uważaj, bo wyrzucisz 113 milionów. Spotkanie Cardinale-Pioli: wiara, ale koniec z porażkami. Powrót Interu, szalona noc. Bój o pierwsze miejsce na San Siro z Realem Sociedad w ostatniej kolejce. Inzaghi płaci za rotację, hat-trick Joao Mario w pierwszej połowie i trzy gole dające remis w drugiej. Szkoda Napoli, ale prawie tam jesteś. Ancelotti nie okazuje litości, bój z Realem Madryt przez 84 minuty, a następnie kapitulacja. Z Bragą mogą sobie pozwolić nawet na przegranie jedną bramką. Maxi Juve – Allegri błyszczy z wielkimi przeciwnikami. Chiesa podpisze nowy kontrakt.

Corriere dello Sport – Prawie, Napoli. Mazzarri utrzymuje się przeciwko Realowi przez 84 minuty, po czym kończy się 4-2. Upadek w Madrycie, ale Azzurri są twardzi, runda pucharowa blisko. Simeone i Anguissa strzelają, błąd Mereta okazał się kosztowny. Serce Interu, niesamowity powrót: od 0-3 do 3-3 z Benfiką. Liga Europy, Mou: “Chcemy pierwszego miejsca“. Roma odwiedza Servette. Jose musi unikać rekinów, które spadają z Ligi Mistrzów. Atalanta ze Sportingiem, aby przypieczętować pierwsze miejsce. Liga Konferencji, dziś mecz Fiorentina-Genk. Immobile nie czuje się jak Altafini, wchodzi i robi różnicę, ale nie podoba mu się porównanie Sarriego. Pięć ostatnich goli dla Lazio strzelił właśnie Ciro.

Tuttosport – Colpani, to znowu Juve-Inter. Talent z Monzy, dla Bianconerich jest idealnym trequartistą w młodym, włoskim składzie, ale chce go też Marotta, to będą długie derby. Tottenham naciska na Ilinga, opcja Ruiza coraz bardziej prawdopodobna. Gemello: “Przepraszam, byłem zbyt podekscytowany. Byłem w dobrej formie i chciałem udowodnić, na co mnie stać, więc zaryzykowałem“. Liga Mistrzów: Jude show przeciwko Napoli. Inzaghi i horror w pierwszej połowie, potem wściekła walka i powrót do meczu (3-3). Cardinale ultimatum. Pioli, albo się zmienisz, albo wylatujesz. Długi szczyt w Milanello po porażce z BVB. Abate jest gotowy do wkroczenia. Thiaw wypada na co najmniej dwa miesiące, w styczniu mogą pozyskać Badiashile.

Prywatna Grupa kibiców Juventusu - dołącz!