Składy na mecz Juventus – Salernitana. Iling zacznie od pierwszej minuty

Sklady Na Mecz Juventus Salernitana Iling Zacznie Od Pierwszej Minuty

Znane są już składy na dzisiejszy mecz 1/8 Pucharu Włoch. Między słupkami tradycyjnie już stanie Mattia Perin. Obronę stworzy trio Gatti, Rugani i Danilo. W pomocy od początku zagra Iling. Swoją szansę od pierwszych minut dostaną również Miretti i Cambiaso. Dwójka napastników z przodu to Milik oraz Chiesa. Początek spotkania już o 21:00.

Juventus (3-5-2): Perin – Gatti, Rugani, Danilo – Cambiaso, Miretti, Locatelli, Rabiot, Iling – Milik, Chiesa

Ławka rezerwowych: Szczęsny, Pinsoglio, Bremer, Huijsen, Muharemović, Kostić, McKennie, Weah, Nicolussi C., Nonge, Vlahović, Yildiz

32 komentarzy
Piotrek2287
4 miesięcy temu

inter pewnie gacie pełne 🙂

Book

Yildiz zrobil Del Piero,Weha Pogbe!!!
To był łatwy mecz dla zmiennikow,dlatego nie chcę przeceniać naszego pomocnika z nr47, ale byl bardzo glodny gry i jak dla mnie był wszędzie i należą mu się ogromne brawa,widać też sporą jakość i potencjał.

Allegri ma ból głowy Yil dizpierro w tej formie jest na poziomie obecnego Chiesy,no i bardziej naturalnie pasuje na drugiego napastnika. Oj ciekawie się robi.

Ordnassela_led_Oreip

Bramki Yldiza (akcja) i Weah (strzał) to majstersztyki. Płakać chce mi się ze szczęścia, jak pomyślę, jak Juve może grać…

super, że Rugani z golem
za rok liga mistrzów, niezależnie od tego, czy wygra, czy przegra rywalizację z Danilo, pogra więcej w przekroju całego sezonu

Kaprysman

Chiesa razy 4 i gool!

Rugani gol w swoim stylu.

Ostatnio edytowany 4 miesięcy temu by Kaprysman
Book

Chiesa aktywny,brał całą grę na siebie,dostal duzo swobody od Allegriego i Inzaghiego.
Illing Jr. zle wyglada przy Fede ,a do tego jakiś jest spięty za bardzo.
Mirreti wykorzystał szansę.
Cambiasso koncert.
Ogólnie to w pierwszej połowie duża dysproporcja jakości między dwiema drużynami,ale gdybym był Inzaghim i miał Anglika to nie wiem ,czy byłby pierwszym wyborem,oby się w drugiej poprawił.

Ostatnio edytowany 4 miesięcy temu by Book
nedved

Widzieliście gola dla Cremony przeciwko Romie? 3 graczy właściwie skiksowało w jednej akcji obronnej, nie dziwię się, ze Jose proponuje naszemu młodemu Holendrowi pierwszy skład.